Aktuality

Zobrazit:

Dana Morávková je žena, která má můj respekt pro svoji profesionalitu, množství rolí, které ztvárnila, a v neposlední řadě pokoru a šarm, s kterými zvládá náročný profesní život. Dano, vážím si Vaší podpory a děkuji!…

Šťastný a úspěšný nový rok! Ať se daří Vám i Vašim blízkým, všem přeji pevné zdraví, optimismus a hodně sil. Chci také moc poděkovat mým podporovatelům a všem, kteří mi pomáhají s kampaní. Milí přátelé, věřím, že společně to dokážeme. Hodně zdaru! S úctou, Váš JD.

Přál bych si žít v bezpečném státě, který garantuje svobodu názoru. Opírejme se o své svědomí a vizi budoucnosti.

Když chceme, aby se nám dařilo lépe, musíme začít u sebe; nebát se, nelhat a nepodvádět.

Chci žít ve svobodném státě, který má sebevědomou zahraniční politiku. Cestou k tomu musí být slušnost, pracovitost a vzdělanost.

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí máme s Evou moc rádi. Připomínají nám, že je dobré se alespoň na pár dní zastavit a těšit se z maličkostí. Jiné to není ani letos, bez ohledu na probíhající kampaň; tradice prostě mají svůj smysl. Přejeme Vám všem krásné prožití vánočních svátků. Jiří a Eva Drahošovi…

Před nedávnem jsem viděl film o české herečce a pěvkyni, paní Soně Červené. Psal jsem tu o něm v souvislosti s poděkováním paní Soně za podporu. Dnes mohu na tento post navázat dalším poděkováním. Moji kandidaturu v těchto dnech podpořila i režisérka filmu, Olga Sommerová. Děkuji, paní Olgo.