Aktuality

Zobrazit:

Jakub Štáfek není jen Julius Lavický 🙂 Je to také volič, který chce na Hradě změnu. Ale video, které mi poslal není jen o něm, je také o jeho babičce – a já děkuji oběma. Spolu to dáme…

Lidé jako Vít Klečka musí v životě překonávat mnoho potíží. o kterých se nám, slyšícím, ani nezdá. Je i ctí, že mě podporují i lidé jako on. Děkuji, Vítku.

Držitelka pěti Českých lvů Anna Geislerová. Děkuji, Anno.

Mnoho dobrovolníků napříč republikou pracovalo na mé kampani také proto, že nechtějí stát, kde vládne zášť a nenávist. Po prvním kole se k nim velkoryse připojili další z táborů Pavla Fischera, Michala Horáčka a Marka Hilšera. Je mi ctí, že mohu být i jejich hlasem a věřím, že spolu to dáme.

Neděle podvečer, Ostrava, Divadélko Pod věží. 🙂 Děkuji všem za hodně emotivní chvíle, které společně se mnou prožili na pódiu i Marek Hilšer a Michal Horáček. Ostrava mě přesvědčila, že změna je opravdu možná.

Taťánu Kuchařovou Vám nemusím představovat. Přála by si prezidenta, který lidmi nepohrdá a umí vyslyšet potřeby slabších. Vážím si toho, že vhodným kandidátem jsem pro ni právě já. Děkuji, Taťáno!…