Dobrovolníci

Proč se stát dobrovolníkem?

Pokud chcete udělat více než jen vhodit svůj hlas do volební urny, spojte se s námi a zapojte se do naší kampaně. Těšíme se, že se i vy přidáte k téměř dvoutisícové a nadále se rozrůstající skupině našich dobrovolníků. Na dobrovolnickou kampaň klademe velký důraz, protože osobní doporučení od známého člověka je významně účinnější než neadresná reklama či inzerce.

Sdílejte, lajkujte, diskutujte

Sociální sítě mají v dnešní době obrovskou sílu. Budeme rádi, když budete sdílet, lajkovat či komentovat posty z oficiální facebookové stránky Jiřího Drahoše, příspěvky na Twitteru či články v elektronických médiích. Oceníme také, když nám pomůžete přesvědčit další příznivce ve svém okolí, aby se zapojili a udělali něco, co má smysl. Na oplátku Vás budeme pravidelně informovat o novinkách z kampaně a sdílet s Vámi zajímavý obsah. Budete mít také možnost diskutovat s ostatními dobrovolníky na uzavřené facebookové stránce.

Zapojte se do volební kampaně

Závěrečná část prezidentské kampaně se již rozběhla. Snažíme se po celé zemi šířit informace o našem kandidátovi a jeho postojích. Vaše pomoc v této věci je pro nás zásadní, protože dobrovolníci znají nejlépe místní prostředí, mohou nám poradit, kam jet, kde něco uspořádat či jak smysluplně inzerovat. Zajímají nás také pozitiva a negativa, která ve vašem bezprostředním okolí, obcích a městech pozorujete.

Chci se zapojit do kampaně

Pokud jste se rozhodli připojit, vyplňte prosím náš krátký kontaktní formulář. V nejbližší době se vám ozveme.

Kam se obrátit

Jiří Voldán
péče o dobrovolníky
dobrovolnik@jiridrahos.cz
+420 727 858 363 (úterý – pátek mezi 9.00 a 17:30)